Jumeirah Beach Hotel 5*

cena od 7 870 PLN
Termin

28.8. - 5.9.2025

Liczba nocy

7 Nocy

Transport

Flight

Cena

7 870 PLN

Sięgające nieba drapacze chmur, nowoczesna architektura, centra handlowe pełne luksusowych sklepów, piaszczyste plaże i wszechogarniający przepych. Zapraszamy na wakacje w Dubaju, gdzie wszystko jest naj...

- Poczuj adrenalinę w jednym z najlepszych parków wodnych świata
- Podziwiaj panoramę Dubaju z najwyższego budynku świata
- Zanurz się w świat zakupów w ogromnych centrach handlowych pełnych prestiżowych marek

Wylot

Wylot z Polski do Dubaju.
Po przylocie odbiór z lotniska w Dubaju i prywatny transfer (ok 25 min) do hotelu.


Wypoczynek w Dubaju

Przed Wami dni wypoczynku w luksusowym hotelu, który jest doskonałą bazą wypadową na poznawanie atrakcji najbardziej niezwykłego miasta świata. W czasie pobytu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zachęcamy do odwiedzenia Burj Khalifa - najwyższego wieżowca świata, który z tarasu położonego ponad 500 metrów nad ziemią oferuję niezapomniane widoki na miasto. W Dubai Mall - jednym z największych centrów handlowych świata będą czekały na Was setki butików znanych światowych marek. Jeśli zapragniecie uciec od zgiełku miasta zachęcamy do pustynnego safari luksusowymi jeepami, które mkną po stromych złocistych wydmach, a wytchnienie od upału zapewni Wam największy sztuczny stok narciarski umieszczony pod dachem.
Ostatniego dnia prywatny transfer (ok 25 min) na lotnisko w Dubaju. Wylot do Polski.

Hotel: Jumeirah Beach Hotel 5*        Wyżywienie: BB/HB          Trasa: 27 km


Powrót

Przylot do Polski.


Filtr

Kategoria
*****

Region
Zjednoczone Emiraty Arabskie – Dubaj

W kilku słowach
To obiekt należący do jednej z najbardziej luksusowych sieci hotelowych Jumeirah, która cieszy się szczególną popularnością właśnie w Dubaju. Hotel posiada 26 pięter i liczy 599 pokoi i apartamentów oraz 19 luksusowych willi. Jumeirah Beach Hotel to idealny hotel dla dorosłych, jak i dla rodzin z dziećmi, ponieważ dysponuje szerokim zakresem udogodnień. W obiekcie znajduje się 11 restauracji, 5 basenów, centrum fitness oraz spa, a Goście hotelowi mogą bezpłatnie i bez limitu spędzać czas w parku wodnym Wild Wadi Waterpark. Co więcej, obiekt posiada dostęp do prywatnej plaży z leżakami,  a z każdego pokoju hotelowego rozpościerają się piękne widoki na morze i Zatokę Perską oraz ikoniczny hotel Burj al–Arab.

Lokalizacja
Obiekt położony jest tuż przy samym morzu, zaledwie kilometr od hotelu Burj al–Arab, ok. 27 km od Portu Lotniczego w Dubaju i ok. 7 km od najbliższej sztucznej wyspy palmowej The Palm Jumeirah. Zaledwie 6 km od hotelu znajduje się popularne wśród turystów centrum handlowe Mul al–Imarat, gdzie znajduje się 630 sklepów, ponad 100 restauracji i kawiarni oraz ośrodek narciarski Ski Dubai, natomiast w odległości 9 km mieści się Topgolf Dubai, czyli centrum rozrywki ze strzelnicą golfową i niepowtarzalnym widokiem na drapacze chmur.

Plaża
Hotel posiada bezpośredni dostęp do prywatnej plaży z białym piaskiem i leżakami, a 5 km dalej mieści się Kite Beach, czyli plaża uwielbiana przez miłośników sportów wodnych, a w szczególności kitesurfingu.

Udogodnienia i usługi
Całodobowa recepcja, bezpłatny parking, usługa konsjerża, bankomat, 5 basenów, prywatna plaża, spa z licznymi zabiegami i sauną, centrum fitness, usługa prywatnego trenera, tenis, squash, padel, 11 restauracji i barów, sklep, transfer lotniskowy (dodatkowo płatny).

Internet
Bezpłatne Wi–Fi w pokojach hotelowych.

Pokoje
Deluxe Room Ocean (50 m²) – liczba osób: maks. 3 osoby dorosłe, pokoje z widokiem na Zatokę Perską, łóżko typu king lub dwa łóżka pojedyncze, łazienka z wanną oraz prysznicem, TV, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, czasopisma, minibar, suszarka, zestaw do prasowania.

Ocean Family Deluxe Room (50 m²) – liczba osób: maks. 3 osoby dorosłe, pokoje z widokiem na Zatokę Perską, łóżko typu king  i dwa łóżka rozkładane, łazienka z wanną oraz prysznicem, TV, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, czasopisma, minibar, suszarka, zestaw do prasowania.

Deluxe Room Ocean with Balcony (50 m²) – liczba osób: maks. 3 osoby dorosłe, pokoje z widokiem na Zatokę Perską oraz balkonem, łóżko typu king  i dwa łóżka typu twin, łazienka z wanną oraz prysznicem, TV, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, czasopisma, minibar, suszarka, zestaw do prasowania.

Ocean Club Room (50 m²) – liczba osób: maks. 3 osoby dorosłe, pokoje z panoramicznym widokiem na Zatokę Perską, łóżko typu king lub dwa łóżka typu twin, łazienka z wanną oraz prysznicem, TV, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, czasopisma, minibar, suszarka, zestaw do prasowania, dostęp do udogodnień The Club.

Ocean Balcony Club (50 m²) – liczba osób: maks. 3 osoby dorosłe, pokoje z widokiem na Zatokę Perską i Burj-Al Arab oraz  balkonem, łóżko typu king lub dwa łóżka typu twin, prywatna łazienka z wanną i prysznicem, TV, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, czasopisma, minibar, suszarka, zestaw do prasowania, dostęp do udogodnień The Club.

Ocean Family Club (50 m²) – liczba osób: maks. 3 osoby dorosłe, pokoje z widokiem na Zatokę Perską i Burj Al-Arab, łóżko typu king oraz dwa rozkładane łóżka, prywatna łazienka z wanną i prysznicem, TV, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, czasopisma, minibar, suszarka do włosów, zestaw do prasowania, dostęp do udogodnień The Club.

Two Bedroom Ocean Family Room (100 m²) – liczba osób: maks. 6 osób dorosłych, dwupokojowe apartamenty z widokiem na Zatokę Perską, łóżko typu king i dwa łóżka typu twin lub dwa łóżka typu king, łazienka z wanną oraz prysznicem, TV, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, czasopisma, minibar, suszarka, zestaw do prasowania.

Two Bedroom Ocean Club (100 m²) – liczba osób: maks. 6 osób dorosłych, dwupokojowe apartamenty z widokiem na Zatokę Perską, dwa łóżka typu king lub łóżko typu king oraz dwa łóżka typu twin, prywatna łazienka z wanną i prysznicem, TV, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, czasopisma, minibar, suszarka do włosów, zestaw do prasowania, dostęp do udogodnień The Club.

One Bedroom Ocean Suite (128 m²) – liczba osób: maks. 3 osoby dorosłe, apartamenty z widokiem na Zatokę Perską, łóżko typu king, łazienka z wanną oraz prysznicem, TV, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, czasopisma, minibar, suszarka, zestaw do prasowania, dostęp do udogodnień The Club.

One Bedroom Al Bahar Villa (130 m²) – liczba osób: maks. 3 osoby dorosłe, wille w arabskim stylu z prywatnym tarasem, basenem, bezpośredni dostęp do plaży, łóżko typu king, salon z częścią jadalnianą, łazienka z wanną oraz prysznicem, TV, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, czasopisma, minibar, suszarka, zestaw do prasowania, dostęp do udogodnień The Club.

Presidental Suite (144 m²) – liczba osób: maks. 4 osoby dorosłe, dwupoziomowy apartament z widokiem na Zatokę Perską, łóżko typu king, prywatna łazienka z wanną i prysznicem, salon z częścią jadalnianą, TV, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, czasopisma, minibar, suszarka do włosów, zestaw do prasowania, dostęp do udogodnień The Club.

Family Garden Suite (148 m²) – liczba osób: maks. 4 osoby dorosłe, apartamenty zlokalizowane na parterze z prywatnym tarasem oraz dostępem do basenu i ogrodu hotelowego, łóżko typu king,  łazienka z wanną i prysznicem, salon z częścią jadalnianą, TV, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, czasopisma, minibar, suszarka, zestaw do prasowania, dostęp do udogodnień The Club.

Two Bedroom Ocean Suite (162 m²) – liczba osób: maks. 5 osób dorosłych, dwupokojowe apartamenty z widokiem na Zatokę Perską, salon z sofą oraz częścią jadalnianą, dwie sypialnie (jedna z łóżkiem typu king, druga z dwoma łóżkami typu twin), łazienka  z wanną oraz prysznicem, TV, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, czasopisma, minibar, suszarka, zestaw do prasowania, dostęp do udogodnień The Club.

Three Bedroom Ocean Suite (215 m²) – liczba osób: maks. 6 osób dorosłych, trzypokojowe apartamenty z widokiem na Zatokę Perską, przestronny i umeblowany taras, trzy sypialnie (łóżka typu king lub typu twin), salon z sofą oraz częścią jadalnianą, łazienka z wanną i prysznicem, TV, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, czasopisma, minibar, suszarka, zestaw do prasowania, dostęp do udogodnień The Club.

Al Marsa Suite (218 m²) – liczba osób: maks. 4 osoby dorosłe, jednopokojowe apartamenty z widokiem na Zatokę Perską, część wypoczynkowa oraz jadalniana, taras oraz dostęp do plaży, łóżko typu king,  luksusowa łazienka z wanną oraz prysznicem, TV, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, czasopisma, minibar, suszarka, zestaw do prasowania, dostęp do udogodnień The Club.

Two Bedroom Al Bahar Villa (220 m²) – liczba osób: maks. 5 osób dorosłych, wille w arabskim stylu z prywatnym tarasem, basenem oraz obsługą, dwie sypialnie (łóżka typu king oraz typu twin), łazienka z wanną oraz prysznicem, część wypoczynkowa ze stołem jadalnianym, TV, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, czasopisma, minibar, suszarka, zestaw do prasowania, dostęp do udogodnień The Club.

Three Bedroom Al Bahar Villa (350 m²) – liczba osób: maks. 10 osób dorosłych, wille z widokiem na Burj Al-Arab oraz prywatnym, umeblowanym tarasem z basenem, dwie sypialnie z łóżkami typu king lub typu twin, prywatna łazienka z wanną i prysznicem, prywatna obsługa, TV, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, czasopisma, minibar, suszarka, zestaw do prasowania, dostęp do udogodnień The Club.

Restauracje i bary
Floor 24
Bar na dachu z panoramicznym widokiem na miasto, wstęp od 21 lat.

Fika
Restauracja inspirowana kuchnią włoską, oferująca zdrowe i pożywne dania.

Kitchen Connection
Restauracja serwująca śniadania i kolacje, idealna na rodzinny obiad.

Dhow and Anchor

Nagrodzony gastropub z tarasem, serwujący najlepsze brytyjskie dania.

Bastion
Elegancka francuska braseria z widokiem na Burdż al-Arab i panoramę Dubaju.

Nuska Beach
Restauracja oferująca kalejdoskop smaków śródziemnomorskich z zapierającym dech w piersiach widokiem na ocean.

Pearl Lounge
Lounge serwujący słodkie i słone przysmaki w połączeniu ze wybornymi herbatami i kawami.

Pool Bar
Bar przy basenie, idealny na poranną lub popołudniową przerwę z orzeźwiającymi napojami i lekkimi przekąskami.

Creations Cakery
Artystyczna cukiernia oferująca ręcznie robione desery i ciasta.

Verde Beach
Wyrafinowany klub plażowy, w którym można doświadczyć esencji kuchni śródziemnomorskiej.

Lucia's Mare
Restauracja oddająca istotę Capri z oszałamiającymi widokami, niepowtarzalną atmosferą i autentyczną włoską kuchnią.

Wyżywienie
BB (śniadania)
HB (śniadania i obiadokolacje)

Dzieci
Klub dla dzieci z salą zabaw i różnorodnymi zajęciami, klub dla dzieci, opieka nad dziećmi (dodatkowo płatna), łóżeczka dla dzieci, menu dla dzieci, 50% zniżki w hotelowych restauracjach dla dzieci poniżej 11 roku życia.

Strona hotelu
www.jumeirah.com/en/stay/dubai/jumeirah-beach-hotel

Plusy
- Zapierające dech w piersiach widoki na Zatokę Perską
- Szeroki wybór restauracji i barów
- Dostęp do prywatnej plaży z leżakami oraz hotelowego ogrodu

o Przeznaczenia

Zjednoczone Emiraty Arabskie to państwo arabskie położone na Bliskim Wschodzie, nad Zatokami Perską i Omańską. Na ZEA składa się siedem emiratów – niezależnych księstw: Abu Zabi, Dubaj, Szardża, Adżman, Umm al-Kajwajn, Ras al-Chajma i Fudżajra. Religią państwową jest islam. W 1972 roku ZEA ogłosiło niepodległość, niedługo po odkryciu złóż ropy naftowej, które przyczyniły się do błyskawicznego rozwoju kraju. Dzisiaj Zjednoczone Emiraty Arabskie to synonim luksusu i nowoczesności, a kolejne drapacze chmur wyrastają z pustyni niczym grzyby po deszczu. Prawdziwą turystyczną perłą jest Dubaj, oferujący przyjezdnym szereg atrakcji na najwyższym poziomie: ekskluzywne hotele z kompleksową obsługą, szalone przejażdżki quadami po pustyni lub sandboarding, rejsy promami, loty helikopterem nad miastem czy możliwość zrobienia zakupów w jednej z największych galerii handlowych na świecie. Natomiast w Abu Zabi znajduje się imponujący i ociekający złotem meczet Sheikh Zayed oraz oficjalna filia słynnego paryskiego muzeum – Luwru. Zjednoczone Emiraty Arabskie leżą w strefie klimatycznej, która sprzyja turystyce przez cały rok, jednak najlepsze miesiące na zwiedzanie to okres między listopadem na kwietniem.

Wjazd
Obywatele polscy podróżujący do ZEA nie potrzebują wizy, pod warunkiem, że ich pobyt – w celach m.in. turystycznych – nie przekroczy 90 dni w okresie 6 miesięcy. Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty przyjazdu. Paszport tymczasowy nie jest wystarczającym dokumentem uprawniającym do wjazdu na teren Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty lotniskowe.

Szczepienia i zdrowie
Nie ma szczepień obowiązkowych. Do szczepień zalecanych należą szczepienia przeciwko błonicy, durowi brzusznemu, tężcowi, WZW A i B. W ZEA należy pić wodę butelkowaną lub przegotowaną wodę z kranu.

Warunki podróżowania
- Negatywny wynik testu ani zaświadczenia zaszczepienia/przebycia COVID-19 nie są wymagane.
- Osoby podróżujące do ZEA powinny zarejestrować swój przylot na platformie ICA: https://smartservices.icp.gov.ae/echannels/web/client/guest/index.html#/registerArrivals.

Pieniądze
Walutą w ZEA jest dirham (AED). Jeden dirham dzieli się na 100 flisów. Na wymianę najlepiej zabrać dolary amerykańskie najnowszych edycji (wydane po 2009 roku) lub euro. Walutę można wymieniać w kantorach, które są powszechnie dostępne m.in. na lotniskach, w hotelach lub w centrach handlowych. Podczas wymiany waluty należy okazać paszport. W ZEA nie ma problemu z wypłacaniem pieniędzy z bankomatów (ATM), które obsługują większość kart debetowych i kredytowych z polskich banków.

Język
W Zjednoczonych Emiratach Arabskich językiem oficjalnym jest arabski, jednak język angielski jest w powszechnym użyciu.

Elektryczność
Napięcie elektryczne w gniazdkach wynosi 220 V, a częstotliwość 50 Hz. Gniazdka są przystosowane do wtyczek europejskich i brytyjskich, przejściówki nie są potrzebne.

Bezpieczeństwo
W ZEA zagrożenie pospolitą przestępczością jest minimalne, dla bezpieczeństwa wystarczy zachować zwykłą ostrożność .

Ekwipunek
Trzeba wziąć ze sobą długie spodnie oraz bluzki z długimi rękawami, gdyż stroje plażowe poza prywatnymi plażami hotelowymi są niewskazane.

Pogoda

Do ZEA można jechać właściwie w dowolnym momencie roku. Lato i najwyższe temperatury około 45'C występują między czerwcem a wrześniem. Najlepszym okresem do wypoczynku oraz zwiedzania to czas od października do maja, wtedy temperatury wahają się między 25-30'C i nie są one aż tak męczące.

Destination meta description

Ekskluzywna podróż do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wybierz się na najlepsze wakacje Twojego życia! Zaplanuj niezwykły urlop All Inclusive z Nomade!

Cena zawiera

- Bilet lotniczy z bagażem rejestrowanym
- Noclegi: według wybranej oferty w hotelu
- Wyżywienie: według wybranej oferty
- Prywatne transfery lotnisko - hotel - lotnisko
- Ubezpieczenie zdrowotne (obejmujące też następstwa chorób przewlekłych i nowotworowych): 100 000 EUR koszty leczenia, 30 000 PLN następstwa nieszczęśliwych wypadków, 2 000 PLN bagaż
- Pakiet przedwyjazdowy
- Polski numer alarmowy czynny 24 h/dobę
- Opiekę anglojęzycznego przedstawiciela Nomade w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Cena nie zawiera

- Wyżywienia oprócz wymienionego w ofercie
- Wczesnego zakwaterowani i późnego wykwaterowania
- Lokalnych podatków i opłat - Tourism Dirham Fee (ok. 20 zł za noc płatne w recepcji)
- Wycieczek i biletów wstępu
- Zwyczajowych napiwków

Uwagi do programu

- Doba hotelowa standardowo zaczyna się o 15:00, a kończy o 12:00
- Oferta Nomade oparta jest o dynamiczne pakietowanie. Cena zostanie automatycznie zaktualizowana po dokonaniu rezerwacji. Cena zostanie ostatecznie potwierdzona, kiedy zostaną wprowadzone poprawne dane uczestników: „Pan/Pani”, imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszporcie). Uwaga! Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
- W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Każda zmiana, ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.