Witamy w Nomade

Kim jesteśmy? Co nas odróżnia od tradycyjnych organizatorów podróży? Dlaczego nasze wyjazdy są wyjątkowe? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w tym artykule, aby przybliżyć Wam naszą filozofię oraz podejście do organizacji podróży.

 

Dlaczego NOMADE?

 

NASZ ZESPÓŁ - jesteśmy pasjonatami podróży i od wielu lat przemierzamy najdalsze zakątki świata w poszukiwaniu wyjątkowych miejsc, odmiennych kultur, rajskich plaż i egzotycznej kuchni.  To właśnie na podstawie naszych licznych podróży powstały programy wyjazdów, które oferujemy w NOMADE.

INDYWIDUALNE WYJAZDY - to Wy decydujecie, kiedy i z kim jedziecie. Nie łączymy naszych Klientów w grupy. Dzięki temu możecie liczyć na spokojne poznawanie odwiedzanych krajów we własnym tempie. Wszystkie świadczenia na miejscu są prywatne i zorganizowane indywidualnie dla Was. To również gwarancja tego, że Wasz wyjazd odbędzie się zawsze,  niezależnie od tego czy zbierze się odpowiednia ilość osób.

WYJĄTKOWE PLANY PODRÓŻY  – nasze programy przygotowaliśmy w oparciu o szerokie doświadczenie podróżnicze. Specjalizujemy się w dalekiej egzotyce i na tym opiera się oferta NOMADE. W naszych programach stawiamy na autentyczność oraz poznanie lokalnej kultury i kuchni.

PRYWATNE TRANSFERY - podczas podróży z nami zapewniamy Ci prywatnego kierowcę, który odbierze Cię z lotniska i zawiezie do hotelu oraz będzie do Twojej dyspozycji podczas wewnętrznych przejazdów. Nasi kierowcy czekają na lotnisku z tabliczką z Waszym nazwiskiem, więc z łatwością się znajdziecie. Przy wewnętrznych transferach wystarczy stawić się o wyznaczonej w przewodniku godzinie w recepcji hotelu.

PRZELOTY RENOMOWANYMI LINIAMI REJSOWYMI - proponujemy podróż wygodnymi i przestronnymi samolotami dobrych linii lotniczych, gdzie nie zabraknie Ci komfortu, rzadko spotykanego podczas lotów czarterowych. Współpracujemy z najlepszymi liniami świata, nagradzanymi w corocznych rankingach za wysoki poziom obsługi i najnowocześniejszą flotę.

BUTIKOWE HOTELE - zapraszamy do przytulnych, eleganckich i wysmakowanych hoteli, urządzonych z dbałością o szczegóły i troską o zachowanie regionalnego kolorytu. Wiemy, że bezwzględnym warunkiem dobrego wypoczynku jest spokój i komfort, dlatego większość hoteli, z którymi współpracujemy, to butikowe perełki. Hotele do naszej oferty wyselekcjonowaliśmy spośród setek innych, które osobiście sprawdziliśmy podczas naszych licznych inspekcji. Na bieżąco odwiedzamy obiekty, z którymi współpracujemy aby mieć pewność, że wszystko utrzymane jest na najwyższym poziomie.

SWOBODA CZASU WOLNEGO - zwiedzanie, poznawanie egzotycznych smaków, wylegiwanie się na plaży – nie wiesz, co wybrać? Skorzystaj ze specjalnie przygotowanego przewodnika, w którym znajdziesz opisy największych atrakcji i kulinarne rekomendacje! Nie będziesz już związany sztywnym, przeładowanym programem zwiedzania z grupą i „zaliczaniem” kolejnych atrakcji.

INDYWIDUALNY PRZEWODNIK – do każdego wyjazdu przygotowujemy spersonalizowany przewodnik zawierający Wasz dokładny plan podróży, godziny przelotów oraz transferów, opisy odwiedzanych miejsc oraz nasze rekomendacje kulinarne. Z jego pomocą z łatwością będziecie poruszać się po okolicy.

Udostępnij artykuł